Majandustarkvara ERP

Võimsad Microsoft Dynamics 365 lahendused

Kas Sinu praegune ERP lahendus jääb ettevõtte vajadustele alla või ajale jalgu?

Oleme spetsialiseerunud Microsoft Dynamics 365 pilvepõhise majandustarkvara juurutamisele, hooldamisele ning arendamisele. Tegemist on uue põlvkonna ärijuhtimise tarkvaraga, mis ühendab endas CRM, ERP ja ärianalüüsi võimekuse. See katab Sinu ettevõtte vajadused finantsarvestusest ja müügist logistika, tootmise ning personalijuhtimiseni.

Microsoft Dynamics 365 intelligentsed tööriistad loovad koos teiste Microsofti toodetega (nt Teams, Outlook, Office ja Power Platform) integreeritud süsteemi, mis aitab luua rohkem väärtust vähema ajaga.

  • Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations on suunatud keerukate äriprotsessidega suurtele või rahvusvahelistele ettevõtetele.

Dynamics 365 Finants

Optimiseeritud raamatupidamisarvestus, mis maandab riske, vähendab kulusid ja muudab raamatupidamisprotsessi proaktiivseks.

Dynamics 365 Müük

Selge ja lihtne tööriist, mis aitab keskenduda eesmärkidele, hoida pikaajalisi kliendisuhteid ja annab rohkem aega müügitööks.

Dynamics 365 Turundus

Loob võimalused müügi ja turunduse koostööks, aitab teha läbimõeldud otsuseid ning muudab klienditeekonna tõeliselt personaalseks.

Dynamics 365 Tarneahel

Muudab tarneprotsessid paindlikuks, tõhusaks ja innovatiivseks ning aitab tootmist ja turustamist reaalajas planeerida.

Dynamics 365 Personal

Optimeerib personalihalduse alamprotsessid, suurendab töötajate rahulolu ja aitab seda kõike ka mõõta.

Kuidas töötame?

Meie ERP meekond aitab leida sinu ettevõttele parimad skaleeruvad lahendused ning annab töötajatele supervõimed. Pikaajalise kogemusega Dynamics arendajad ja konsultandid aitavad ka kõige keerukamad äriprotsessid kaasajastada ja optimeerida.

Oleme sinu kõrval olemas ka edaspidi – hooldame sinu DAX lahendust nii, et saaksid ta peale pidevalt kindel olla ning pakume kasutajatele kasutajatuge. Tegeleme Microsoft Dynamics toodetega juba aastast 2012.

Meie loodud lahendusi usaldavad

Võta ühendust

Kirjuta või helista meile ja arutame, kas ja kuidas saame Sind aidata. Vastame kirjale hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

Nimi *
Palun täida see väli ära
E-posti aadress *
Palun sisesta toimiv e-postiaadress.
Telefoninumber *
Palun täida see väli ära
Sõnum *
Palun täida see väli ära

Helen Laansoo

Meeskonnajuht
Menüü