Kui Sul on tunne või teadmine, et soovid meiega koos põnevaid projekte ellu viia ning ühes allolevas rollis kaasa lüüa, siis kirjuta cv@softwerk.ee või helista. Saame kokku, arutame võimalusi.

Meil on pühendunud, aktiivne ja kokkuhoidev meeskond. Hoiame väga oma kliente ja anname parima, et nad oleksid meiega rahul. Kanname hoolt, et meie kirjutatud kood, antav nõu ja projektijuhtimine on tasemel. Teeme kohe õigesti ja valmistume ülesanneteks ette põhjalikult. Tunnustame tublisid ja hoiame tulemuslikkust fookuses.

 

MS DYNAMICS AX TARKVARA ARENDAJA

Sinu fookuseks on Dynamics AX tarkvara juurutamine ja arendamine Softwerki klientidele. Sinu ülesanneteks on tarkvaralahenduste loomiseks vajalike keskkondade seadistamine, tarkvara arendamine, arendustööde testimine, kasutajaõiguste seadistamine ja paigaldustööde teostamine. Osaled ka kliendikohtumistel ning aitad lahendusi disainida ja analüüsida.

Sul on varasem töökogemus Dynamics AX arendajana. Sa suudad kirjutada elegantset koodi ning saad aru kliendi ärist, Sul on hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus. Oled lahendustele orienteeritud, initsiatiivikas ja distsiplineeritud. Sul on väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus nii eesti kui inglise keeles.

Softwerkis peetakse oluliseks tulemuslikkust, ettevõtlikkust, tunnustamist, paindlikku tööaega ja sõbralikku sisekliimat.


BI KONSULTANT

Sinu fookuseks on klientide nõustamine andmeaida arendamise faasis. Esindad Softwerki kliendikohtumistel, mõtled välja lahendusi ning esitad neid kliendile ja Softwerki meeskonnale. Koostad lahendusega seotud tööde kava ning juhid lahenduse elluviimist koostöös arendusmeeskonnaga.

Sul on varasem töökogemus BI konsultandina. Sa suudad panna end kliendi olukorda, oskad äriliselt mõelda ning juhtida töörühma.  Sul on väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus nii eesti kui inglise keeles.

Softwerkis peetakse oluliseks tulemuslikkust, ettevõtlikkust, tunnustamist, paindlikku tööaega ja sõbralikku sisekliimat.


.NET TARKVARA ARENDAJA

Sinu tööülesandeks on uuenduslike lahenduste arendamine kohalikele ettevõtetele ja organisatsioonidele.

Ootame Sind kandideerima, kui

–        Sul on varasem töökogemus .NET arendajana
–        Sul on teadmised ja oskused C#, ASP.NET MVC Framework  arenduses
–        Sul on kogemused andmebaasidega (MS SQL Server) ning Entity Framework-ga ja veebiteenuste loomise/kasutamisega (SOAP/REST, xml/json)
–        Sa oled kokku puutunud JavaScript ja CSS raamistikega (jQuery, Angular JS, Bootstrap jne)
–        Sa valdad heal tasemel nii eesti kui ka inglise keelt
–        Sa oled kohusetundlik ning pead kinni tähaegadest
–        Sa omad IT-alast kõrgharidust (võib olla omandamisel)

Omalt poolt pakume:

–        võimalust osaleda innovaatiliste IT-lahenduste väljatöötamisel
–        huvitavat ja arendavat tööd ning arenguvõimalusi
–        konkurentsivõimelist töötasu
–        tegusat ja kokkuhoidvat meeskonda

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
Tööaeg: täistööaeg